בלוני הליום – כל מה שעליכם לדעת

תוכן עניינים
לוגו master sale
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מאמרים אחרונים
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

בלוני הליום – כל מה שעליכם לדעת – הבה נחוד לכם חידה – אני צבעוני, מדליק, קליל ומהיר, ולי פנים רבות. מי אני? אם עניתם בלון, אז כמובן שצדקתם. הבלונים מהווים שם נרדף לחגיגה וזכו בצדק למעמדם הרם בקרב ליצנים, אמני בלונים, ילדים, הורים, זוגות וחוגגי אירועים אחרים. הנה כל מה שעליכם לדעת על חגיגות הבלונים.

 

היסטורית הבלונים

בעבר הרחוק מאוד, בתחילת דרכם בלונים היו עשויים מאיברי חיות. תודה לאל, כיום הבלונים עשויים באופן הומני מתערובת גומי. את הבלונים ניתן לנפח באופן עצמי באמצעות אוויר, או לחלופין לנפח בלוני הליום. ההליום, כן זה שגורם לקול שלכם להישמע גבוה וצפצפני, הוא החומר המועדף לניפוח בלונים. בלוני הליום נוטים להחזיק מעמד בין מספר שעות למספר שבועות, תלוי בסוג הבלון ובחומר ממנו הוא עשוי.

בלונים לאירועים

 

מדריך הבלונים

ניתן למצוא מגוון בלוני הליום לאירועים השונים. את הבלונים נוטים להפריח לאוויר לסמל חגיגות ואירועים שונים. מקובל לראות בלונים מופרחים לאוויר העולם בחתונות או בכנסים שונים.

בדרך כלל נוהגים להעניק בלונים כמתנת או מחוות יום הולדת חגיגית. במקרים אחרים, נוהגים לעצב את מקום החגיגות בבלונים. ובהרחבה.

 

כניסת בלונים

קשת בלונים מעוצבת בדרך כלל מוצבת בכניסה למקום האירוע ומספקת "מסגרת" מעוצבת.
יש המעצבים את בלוני הליום בדמות עמודים מפוארים כמבנה מעוצב. כך או כך, כניסת בלונים מעוצבת מהווה אפקט כניסה מרשים לאירועים.

 

אמן בלונים

יש הלוקחים את נושא הבלונים ומעלים אותו לכדי דרגת אמנות. למעשה, ישנם אמנים שיצרו יצירות עשויות מבלונים ואלו נמכרו במיליוני שקלים.

אמנים אחרים מוזמנים כאטרקציה לאירוע חגיגי ומכינים בלונים בצורות שונות ומדליקות – חיות, כובעים מדליקים וכן הלאה.

 

מחיר בלונים

בלוני הליום מחיר משתנה והוא כמובן תלוי בסוג הבלון, בגודלו ובנפח ההליום שהוא דורש.

לא קשה למצוא בלוני הליום מחיר זול לעומת בלוני הליום מחיר גבוה, שהם כמובן בלונים מפוארים וענקיים יותר. ישנם בלונים המיועדים לניפוח הליום בלעדי, לעומת בלונים אחרים ופשוטים יותר, הניתנים לניפוח באופן עצמי. גם את בלוני הליום מחיר זול ניתן לנפח בהליום, שכן מדובר בניפוח מהיר ויעיל יותר. כפי שאתם רואים, בלונים הם עולם ומלואו.

רוצים לקבל הצעה משתלמת במחיר הזול במדינה ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם